„Stargirl” z teaserem nowego sezonu

Ten serial jest stosunkowo nowym w ramówce stacji The CW. U nas można go obejrzeć na nośnikach HBO. Pierwszy sezon już za nami, przed nami natomiast premiera drugiej odsłony. Właśnie przedstawiono teaser promujący kontynuację przygód Supergirl i podano okres powrotu bohaterki na mały ekran. 

Z kim zmierzy się protagonistka w drugim sezonie? Złole nowej odsłony to Eclipso grany przez Nicka Tarabaya oraz The Shade, wktórego wcieli się Jonathan Cake. W tym sezonie znowu zobaczymy kultowego Flasha, czyli Jaya Garricka, w tę rolę znowu wcieli się John Wesley Shipp. Odcinków z nim wyczekujemy najbardziej.

A kiedy Stargirl powróci na ekrany? Podano, że będzie to miało miejsce w lecie.

Stargirl przedstawia losy licealistki Courtney Whitmore (Brec Bassinger), która odkrywa o u siebie supermocne i postanawia zainspirować grupę młodych herosów do walki ze złoczyńcami z przeszłości. Chce w ten sposób wypełnić dziedzictwo pozostawione przez drużynę superbohaterów z Justice Society of America.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu