„Potężne Kaczory” z trailerem

Nadjeżdżają z zawrotną szybkością i nową historią. Oto kolejna produkcja, która pojawi się na platformie Disney+ i to już w marcu. Był teaser, teraz przyszedł czas na obejrzenie trailera serialu o Potężnych Kaczorach.

Emilio Estevez powróci jako trener Gordon Bombay w produkcji Disneya bazującej na filmac Tytuł serialu to The Mighty Ducks: Game Changers. Jego premiera już 23 marca. Produkcja będzie liczyła dziesięć epizodów.

Jeśli widzieliście filmy, wiecie, że początki Potężnych Kaczorów były trudne. Nie była to dobra drużyna, chwilę potrwały, by odniosła pierwsze sukcesy. Serialowe Kaczory nie zaczynają na samym dnie hokejowej drabiny. Są już znani i mają na swoim koncie zwycięstwa.

Do ekipy należał także Evan Morrow, grany przez Brady’ego Noona, zostało on jednak z niej wyrzucony. Wraz z rodzicielką chce założyć swoją własną drużynę. Brakuje im tylko zawodników i trenera.

W obrazie występują: Brady Noon, Maxwell Simkins, Swayam Bhatia, Luke Islam, Kiefer O’Reilly, Taegen Burns, Bella Higginbotham i DJ Watts.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu