„Star Wars Jedi: Fallen Order” na pierwszym teaserze

0
Star Wars Jedi: Fallen Order, czyli w polskim tłumaczeniu Star Wars Jedi: Upadły Zakon, szykuje się do oficjalnej prezentacji. Grę zobaczymy w akcji już za kilka dni, a apetyt ma nam pobudzić pierwszy teaser.

Gwiezdnowojenna produkcja Electronic Arts nie będzie czekać na targi E3. Zostanie zaprezentowana podczas konwentu Star Wars Celebration. Dokładniej mówiąc stanie się to w sobotę, 13 kwietnia, o godz. 20.30 na kanale EA w serwisie Twitch.tv.

Co dokładnie zobaczymy w sobotę? Tego jeszcze nie wiemy. Oficjalna strona Star Wars Jedi: Fallen Order opisuje ten tytuł, jako przygodową grę akcji rozgrywającą się niedługo po wydarzeniach z filmu Zemsta Sithów. Gracz wcieli się w Padawana, któremu udało się przeżyć Rozkaz-66.

Obejrzyjcie zajawkę gry:

Gra ma być w pełni zgodna z kanonem Gwiezdnych wojen, jest tworzona na silniku Unreal Engine 4, jej przejście zajmie nam znacznie więcej niż 5 godzin, a rozgrywka jest opisywana jako połączenie Uncharted z serią Jedi Knight/Force Unelashed, czyli akcję obserwujemy zza pleców naszego bohatera. Co ciekawe, podobno ważną rolę odegrają w niej starcia z przeciwnikami, przywodzące na myśl potyczki z Sekiro: Shadows Die Twice.

Star Wars Jedi: Fallen Order trafi do nas jesienią tego roku na PC, PS4 i Xboksie One.


Źródło: ComingSoon
Grafika: GearNuke