Sprawiedliwość, czy zemsta? Trailer filmu „Black Adam”

Drugi zwiastun filmu DC Universe prowadzonego przez Dwayne’a Johnsona ujrzał światło dzienne. Długo oczekiwany Black Adam pojawi się w kinach 21 października.

„Prawie 5000 lat po tym, jak został obdarzony wszechmocnymi mocami starożytnych bogów – i krótko po tym uwięziony – Black Adam (Johnson) zostaje uwolniony ze swojego ziemskiego grobu, gotowy zaprowadzić swoją wersję sprawiedliwości we współczesnym świecie”

Tak film zapowiada streszczenie. Trailer jasno jednak ukazuje, iż sprawiedliwość Black Adama bliższa jest zemście.

Do Johnsona dołączą Pierce Brosnan jako Doctor Fate, Noah Centineo jako Atom Smasher, Quintessa Swindell jako Cyclone i Aldis Hodge jako Hawkman. Inni członkowie obsady to Sarah Shahi, Marwan Kenzari, James Cusati-Moyer, Bodhi Sabongui, Mo Amer i Uli Latukefu w nieujawnionych wciąż rolach.

Oparty na postaci Black Adama z DC Comics stworzonej przez Otto Bindera i C.C. Beck film wyreżyserował Jaume Collet-Serra na podstawie scenariusza napisanego przez Rory’ego Hainesa i Sohraba Noshiryaniego. Producentami są Johnson, Dany i Hiram Garcia z Seven Bucks Productions oraz Beau Flynn z FlynnPicturesCo dla którego projekt nadzoruje Scott Sheldon.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu