„Spider-Man: Across the Spider-Verse” – pierwszy zwiastun

Spider-Man Uniwersum (Spider-Man: Into the Spider-Verse) spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem zarówno widzów jak i krytyków. Fani mają na co czekać, ponieważ jesienią przyszłego roku ukaże się kontynuacja przygód Milesa Moralesa. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy zwiastun pierwszej części kontynuacji Into the Spider-Verse!

Kontynuacja obsypanej nagrodami animacji z 2018 roku opowiada o kolejnych przygodach Milesa Moralesa. Chłopak będzie musiał połączyć siły z Gwen Stacy i innymi Ludźmi-Pająkami, by pokonać potężnego przeciwnika. Za reżyserię odpowiadają Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson. Historia podzielona została na dwa filmy; zwiastun pierwszej z nich umieszczamy poniżej.

Potwierdzono, że głosu animowanym postaciom użyczą Shameik Moore (Miles Morales), Hailee Steinfield (Gwen Stacy) i Oscar Isaac (Miguel O’Hara).

Światowa premiera Across the Spider-Verse nastąpi 7 października 2022 roku.

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu