„Siostra nocy” Marah Woolf – zapowiedź książki

Wprawdzie na trzeci tom serii Marah Woolf przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać, ale premiera Siostry nocy jest bliżej niż dalej. Książka ukaże się 23 lutego 2022 roku.

siostra nocyFinałowy tom cyklu Trzy czarownice!

Magiczna przygoda pełna niebezpieczeństw i romansów w świecie, w którym legendy stały się rzeczywistością.

Moce, żywioły, demony i krucha dziewczyna. Opowieść o sile czarów  i miłości.

Vianne wraca do Brocéliande, ale niestety nie jest to szczęśliwy powrót, na który czekała. Wszystko się zmieniło: Loża Merlina, Wielki Mistrz i sama Vianne. Traumatyczny pobyt   w Kerys sprawił, że dla młodej czarownicy nic nie będzie już takie, jak dawniej.

Nadeszła pora, aby odłożyć na bok dawne niesnaski – sprzymierzeńcy muszą jeszcze raz zaufać sobie nawzajem, bo tylko w ten sposób zdołają pokonać Regulusa i powstrzymać jego szaleńcze plany. Oba światy, sióstr i demonów, muszą przejść transformację, by dalej istnieć… Pytanie tylko, czy będą mogli współistnieć, czy konieczne będzie zamknięcie źródła raz na zawsze, rozdzielając tym samym kochanków i łamiąc serca po obu stronach niewidzialnej granicy.

>>Polecamy: Demony o ludzkich twarzach. „Siostra księżyca” — recenzja książki<<

O przyszłości obu światów nie decydują jednak ani magowie i czarownice, ani demony. Prawdziwymi paniami ich losów są cztery boginie. To one ferują wyroki i prostują splątane nici starych legend, kształtując ostatecznie historię wszystkich i wszystkiego…  To za ich sprawą czytając finałowy tom sagi o trzech czarownicach, śmiejesz się   i płaczesz jednocześnie.

Magiczna przygoda trzech sióstr zmierza do niepokojącego rozstrzygnięcia, w którym wrogowie zostają przyjaciółmi,  a miłość – poświęcona.

Już w 2022 w Wydawnictwie Jaguar nowa trylogia Marah Woolf o aniołach i Atlantydzie!

Książkę możecie kupić TUTAJ.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu