„Doctor Strange in the Multiverse of Madness” – teaser

W sieci pojawił się świeżutki teaser nadchodzącego sequela filmu Doctor StrangeDoctor Strange in the Multiverse of Madness.

Wideo rzuca światło na spore konsekwencje, z jakimi zmierzy się tytułowy bohater po swoich działaniach w Spider-Man: Bez drogi do domu, który to obecnie jest wyświetlany w kinach. Teaser zapowiada także powrót Scarlet Witch, mającej pomóc Strange’owi w uporaniu się z problemami. To jednak nie wszystko…

Oprócz Cumberbatcha w tytułowej roli oraz Olsen jako Wandy, w sequelu filmu Doctor Strange zobaczymy również Chiwetela Ejiofora, Benedicta Wonga i Rachel McAdams, którzy ponownie wcielą się w Karla Mordo, Wonga i doktor Christine Palmer.

Premierę Doctor Strange in the Multiverse of Madness zapowiedziano na 6 maja 2022 roku.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu