Sequel „Extraction” w planach, scenariusz już się pisze

W niedawnym wywiadzie dla Comic Book, producenci Joe i Anthony Russo w końcu otwarcie powiedzieli o nadchodzącej kontynuacji Extraction, potwierdzając, że choć wciąż pracują nad scenariuszem kontynuacji tego filmu akcji to rozpoczęcie zdjęć już planowane jest na przyszły rok.

Extraction skupia się na postaci młodego chłopaka, który zostaje pionkiem w wojnie między znanymi baronami narkotykowymi w podziemnym świecie handlarzy bronią i żywym towarem. Po uwięzieniu przez porywaczy w jednym z najbardziej nieprzeniknionych miast na świecie, jego jedynym ratunkiem jest najemnik imieniem Tyler Rake. W tą role wcielił się Chris Hemsworth.

Film był wyprodukowany przez Netflix. Joe Russo napisał scenariusz, a Sam Hargrave, znany ze swoich kaskaderskich wyczynów, a także małych ról w filmach akcji, takich jak Atomic Blonde, zadebiutował w Extraction jako reżyser.

O czym będzie sequel? Tego jeszcze nie ujawniono, jednak Joe Russo wypowiada się bardzo entuzjastycznie o jego powstawaniu:

„Jesteśmy w tej chwili na etapie pisania scenariusza, ale mamy nadzieję, że nakręcimy to w przyszłym roku. Mówię wprost, że jestem bardzo podekscytowany, Hemsworth jest bardzo podekscytowany, Netflix również jest podekscytowany, więc tak naprawdę jest to tylko kwestia dokończenia scenariusza.”

Sequel „Extraction" w planach, scenariusz już się pisze

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Popularne w tym tygodniu