Mads Mikkelsen będzie Grindelwaldem?

Od jakiegoś czasu mówi się, że Johnny Depp nie zagra już w nowej części Fantastycznych zwierząt. Przez dwa filmy aktor wcielał się w serii w antagonistę, czyli Gellerta Grindelwalda. Wytwórnia Warner Bros. podziękowała mu jednak za dalszą współpracę. Trwają więc poszukiwania aktora, który go zastąpi w roli złoczyńcy. 

Niedawno świat obiegła wieść, że brany pod uwagę jest znany chociażby z serialu Hannibal Mads Mikkelsen. Z aktorem trwały wstępne rozmowy, jednak nie potwierdzono, że wyniknie z tego coś więcej. Aż do dziś.

Deadline umieściło informację, że aktor rzeczywiście zagra Grindelwalda. Wielu fanów serii twierdzi, że Mads idealnie nadaje się do tej roli. A jak wy uważacie? Wolicie nowego Grindelwalda czy starego?

W cyklu filmów występują: Eddie Redmayn, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller czy Jude Law. Reżyserią zajmuje się David Yates. Premiera trzeciej części obrazu 15 lipca 2022 roku.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu