Co się dzieje na platformie kin studyjnych – Mojeekino!

Dla tych, co jeszcze nie widzieli na platformie żadnego filmu, przygotowano ofertę #startujzafree.

Serwis filmowy kin studyjnych uruchomił kampanię reklamującą platformę Mojeekino pod nazwą #startujzafree skierowaną do nowych użytkowników.

Specjalnie dla widzów, którzy jeszcze nie znają platformy, wyselekcjonowano pięć tytułów, które odzwierciedlają różnorodny charakter Mojeekino.

Wśród pięciu filmów, które są dostępne za darmo można znaleźć absurdalną komedię połączoną w najlepsze z klasycznym horrorem od oscarowego reżysera Taiki Waititiego Co robimy w ukryciu; specyficzne skandynawskie poczucie humoru w nagrodzonym Europejską Nagrodą Filmową i dwoma nominacjami do Oscara Mężczyźnie imieniem Ove; budzącą tęsknotę za włoskimi wakacjami adaptację powieści kryminalnej Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto; ciekawy formalnie dokument Marty Prus pt. Over the Limit oraz nominowany do Oscara i nagrodzonym m.in. na festiwalu w Cannes dokument dwójki ekscentrycznych artystów: Agnes Vardy i JR o pamięci, przemijaniu, niezwykłych ludziach, zmieniającym się świecie, o próbach zatrzymania czasu – Twarze, plaże.

Kampania z tą ofertą filmową trwać będzie do 30 listopada. Potem zostaną zaproponowane kolejne tytuły.

Współpracę z platformą podjęła firma GUTEK FILM.

Niebawem na platformie:

od poniedziałku 9.11

THE SQUARE 

ZDRAJCA 

DZIKIE HISTORIE 

od piątku 13.11

MCQUEEN 

CLIMAX

120 UDERZEŃ SERCA

od piątku 20.11

PORWANIE MICHAELA HOULLEBEQUA

SUGARMAN 

WINNI

od piątku 27.11

SŁUŻĄCA reż. Park Chan-Wook (2016)

CZERWONY ŻÓŁW reż. Michael Dudok de Wit (2016)

MŁODOŚĆ reż. Paolo Sorrentino (2015).

Źródłonota prasowa
GrafikaMojeekino
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu