SEGA pokazuje pierwszy zwiastun gry „Sonic Frontiers”

Wydawca SEGA opublikował pierwszy z serii trailer do gry Sonic Frontiers, z którego dowiemy się więcej o nowej szybkiej rozgrywce w otwartym świecie, zachwycającym systemie walki, intrygujących zagadkach, etapach cyberprzestrzeni i nie tylko. Już w tym roku w najnowszej przygodowej grze akcji fani poznają Sonica od zupełnie nowej strony.

Podczas najnowszej przygody Sonic wraz z Amy i Tailsem wyruszają na wyspy Starfall Islands w poszukiwaniu Szmaragdów Chaosu, gdy nagle pojawiają się kłopoty i cała trójka zostaje wciągnięta do cyfrowego świata – cyberprzestrzeni. Sonicowi szybko udaje się uciec i trafia na tajemniczą, pradawną wyspę, gdzie będzie musiał się zmierzyć z przebiegłymi wrogami i odkryć tajemnicę Starfall Islands, próbując odnaleźć swoich przyjaciół.

Sonic Frontiers ukaże się 8 listopada na konsole PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Sonic Frontiers trailer:

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu