SDCC 2019: „Wiedźmin” – pierwszy zwiastun serialu Netflixa

0
Podczas trwającego San Diego Comic Con 2019, na panelu poświęconym serialowi Wiedźmin (ang. The Witcher) od Netflixa, został zaprezentowany pierwszy zwiastun produkcji fantasy na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego.

Na to czekali wszyscy fani Wiedźmina. Podczas SDCC 2019 widzowie obejrzeli pierwszy zwiastun serialu, który natychmiast trafił do sieci. Na panelu obecni byli Henry Cavill (serialowy Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu) i Freya Allan (Ciri) oraz showrunnerka serialu – Lauren S. Hissrich.

Obejrzyjcie zwiastun:

Mamy także zwiastun z polskimi napisami:

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Premiera całego 1. sezonu Wiedźmina planowana jest na koniec tego roku. Według nieoficjalnych źródeł ma przypadać na 20 grudnia 2019, ale nadal musimy poczekać na potwierdzenie albo zaprzeczenie tej informacji.