SDCC 2019: „Ciemny kryształ: Czas buntu” – wideo przedstawiające kulisy powstawania serialu

0
Podczas Comic Conu w San Diego opublikowano nowy materiał promocyjny serialu fantasy, Ciemny kryształ: Czas buntu od Netflixa. Zobaczcie specjalny zakulisowy klip wideo, który pokazuje, jak wyglądała realizacja produkcji.

Ciemny kryształ: Czas buntu ponownie zabiera widzów na planetę Thra, gdzie trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażającą prawdę o mocy Skeksów i wyrusza w epicką podróż, aby rozpalić płomień rebelii i ocalić świat od zagłady.

Oparty na kultowym filmie Jima Hensona z 1983 r. serial Ciemny kryształ: Czas buntu opowiada zupełnie nową, epicką historię, która rozgrywa się na wiele lat przed wydarzeniami Ciemnego Kryształu.

W poniższym materiale wideo zwróćcie uwagę na niesamowitą scenografię i praktyczne efekty, na jakie postawili twórcy.

Za reżyserię i produkcję odpowiada Louis Leterrier (Incredible HulkIluzja), a postaciom głosów użyczą m.in. Anya Taylor-Joy, Nathalie Emmanuel, Taron Egerton, Mark Hamill, Ralph Ineson, Andy Samberg, Helena Bonham Carter i Alicja Vikander. Przygotowaniem marionetek do produkcji zajęła się firma The Jim Henson Company założona przez jednego z reżyserów oryginalnego filmu.

Premiera serialu odbędzie się 30 sierpnia na platformie Netflix.