Ścieżka dźwiękowa z gry „Doom Eternal” jest już dostępna

0
Zgodnie z zapowiedzią, soundtrack z gry DOOM Eternal trafił do posiadaczy edycji kolekcjonerskiej po kilku tygodniach opóźnienia.

Przypuszczam, że pamiętacie jak pisałem o tym, że ścieżka dźwiękowa z gry w najlepszej jakości nie pojawi się na premierę gry z powodu pewnych komplikacji. Jednak to już koniec nieprzespanych nocy i słuchania skompresowanych utworów, bo muzyka, która jest jedną z największych zalet tej gry nareszcie jest oficjalnie dostępna. Teraz pozostaje tylko czekać na debiut portu na Nintendo Switch.

19 kwietnia czyli praktycznie miesiąc po premierze gry Doom Eternal, Bethesda oznajmiła, że ścieżka dźwiękowa jest już dostępna dla posiadaczy edycji kolekcjonerskiej, a w przeciągu kilku tygodni znajdzie się także na serwisach streamingowych takich jak Spotify czy iTunes. Zapewniam was, że warto było czekać, ponieważ ten soundtrack składa się aż z 59 utworów. A jeżeli chcecie poznać kulisy jego powstawania to zachęcam do obejrzenia streamu, który jakiś czas temu zorganizował sam Mick Gordon.

https://www.youtube.com/watch?v=3lQUuXKW4FQ