Premierowy zwiastun „Doom Eternal” wynagradza braki edycji kolekcjonerskiej

0
Nadszedł czas Slayera. DOOM Eternal pojawi się w przyszłym tygodniu, a żeby to uczcić, z przyjemnością prezentujemy oficjalny zwiastun premierowy w całej jego okazałości.

20 marca ukaże się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku — DOOM Eternal. Z tej okazji przygotowano premierowy zwiastun, który w odróżnieniu od reklamy telewizyjnej nie stroni od hektolitrów krwi i metalowej muzyki Micka Gordona.

https://youtu.be/HwUZwIehT5

Gra w jednym dniu trafi do posiadaczy PC, PlayStation 4, Xboksa One i Google Stadia.Nieco później ma się ukazać wersja na Nintendo Switcha, podobnie jak cyfrowa ścieżka dźwiękowa z edycji kolekcjonerskiej, z którą jak informuje Bethesda są pewne problemy.

Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry „DOOM Eternal”, która jest częścią edycji kolekcjonerskiej, nie będzie dostępna, jak to pierwotnie planowano
20 marca 2020 r. posiadacze edycji kolekcjonerskiej otrzymają wszystkie pozostałe elementy tej edycji, w tym oficjalną cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry DOOM (2016), w ultrawysokiej, bezstratnej jakości.
Nową cyfrową ścieżkę dźwiękową w ultrawysokiej, bezstratnej jakości otrzymają wszyscy fani, którzy zakupią edycję kolekcjonerską i zamierzamy ją dostarczyć tak szybko, jak to tylko możliwe, po dacie premiery. Poinformujemy wszystkich posiadaczy edycji kolekcjonerskiej, którzy zrealizują kod na ścieżkę dźwiękową i zaktualizujemy nasze oficjalne kanały, gdy tylko ścieżka dźwiękowa z DOOM Eternal będzie dostępna.

Oprócz tego w skład edycji kolekcjonerskiej DOOM Eternal wchodzą:

  • Egzemplarz DOOM Eternal Deluxe Edition w wyjątkowym metalowym pudełku, które stworzył grafik i ilustrator Gabz przy współpracy z Mondo
  • Pełnowymiarowa replika hełmu DOOM Slayera, którą możesz założyć
  • Prawdziwa kaseta magnetofonowa
  • Księga wiedzy DOOM z grafikami autorstwa id Software
  • Litografia „The Gift of Argent Power” o wymiarach 11×17 cali.

Ponadto jeżeli jesteście posiadaczami konta Twitch Prime to otrzymacie wyjątkową skórkę, która przypomina, że w grze będziemy mogli personalizować Slayera.