Sandra Bullock i Viola Davis w zwiastunie „Niewybaczalne” Netflixa

Netflix opublikował oficjalny zwiastun nadchodzącej produkcji Niewybaczalne, w której wystąpią laureatki Oscara Sandra Bullock i Viola Davis.

Film został oparty na miniserialu Unforgiven z 2009 roku. Jak głosi opis fabuły:

Wypuszczona z więzienia po odbyciu wyroku za brutalną zbrodnię Ruth Slater (w tej roli Sandra Bullock) wraca do społeczności, która nie chce wybaczyć jej tego, co zrobiła w przeszłości. Mierząc się z surowym osądem w miejscu, które niegdyś nazywała domem, jej jedyną szansą na odkupienie jest znalezienie młodszej siostry, z którą dawno nie miała kontaktu, gdyż musiała ją opuścić.

Produkcja Niewybaczalne została wyreżyserowana przez Norę Fingscheidt, a scenariusz wyszedł spod rąk Petera Craiga, Hillary Seitz i Courtenay Miles.

Film zadebiutuje w wybranych kinach 24 listopada, na Netflixa natomiast trafi 10 grudnia.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu