„Ruchome piaski” – zwiastun pierwszej szwedzkiej produkcji Netflixa

0
Netflix opublikował zwiastun pierwszego szwedzkiego serialu oryginalnego, Ruchome piaski. Scenariusz serialu jest oparty na bestsellerowej powieści Maliny Perssony Giolito pod tym samym tytułem.

Po tym, jak w prywatnej szkole podstawowej w prestiżowej dzielnicy Sztokholmu dochodzi do strzelaniny, Maja Norberg – zwyczajna uczennica liceum – zostaje oskarżona o mordestwo. W trakcie procesu, oprócz faktów na temat tragicznego dnia, na jaw wychodzą także informacje o jej związku z Sebastianem Fagermanem i jego dysfunkcyjnej rodzinie.

Obejrzyjcie zwiastun:

W serialu wystąpią m.in. Hanna Ardéhn w roli Mai oraz Felix Sandman w roli Sebastiana. Serial reżyserują Per-Olav Sørensen (Nobel, Bitwa o ciężką wodę) i Lisa Farzaneh (Arne Dahl, Det som göms i snö). Scenariusz napisała Camilla Ahlgren (Most nad Sundem). Producentami wykonawczymi są Pontus Edgren (Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął) oraz Martina Håkansson. Za produkcję odpowiada Fatima Varhos (Sanctuary, Więcej niż Bergman) i Frida Asp (Bonus Family, The Simple Heist) z FLX.

Premiera już 5 kwietnia na platformie Netflix.


Źródło: YouTube
Grafika: iNews