Robbie i Stephen Amell powrócą w sequelu „Code 8: Part II”

Kuzyni Robbie i Stephen Amell powtórzą swoje role w sequelu filmu sci-fi Code 8: Part II. The Hollywood Reporter donosi, że film został zakupiony przez platformę Netflix.

Code 8: Część Part II opowie historię nastoletniej dziewczyny walczącej o sprawiedliwość dla swojego brata, który zginął z rąk skorumpowanych policjantów. Po tym, jak staje się ona świadkiem tuszowania sprawy decyduje się skorzystać z pomocy byłego skazańca (Robbie Amell) i jego byłego partnera w zbrodni (Stephen Amell). Razem muszą stawić czoła niebezpiecznemu sierżantowi policji, który użyje każdego narzędzia, by nie dać się zdemaskować.

Fabuła osadzona jest w świecie, w którym 4% populacji rodzi się z jakąś nadprzyrodzoną zdolnością, ale zamiast być superbohaterami, są silnie nadzorowani i żyją w biedzie.

Całość wyreżyseruje Jeff Chan wraz ze scenarzystą pierwszej części Code 8 Chrisem Paré. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w Kanadzie jeszcze w tym roku. Netflix zajmie się globalną dystrybucją.

Warto przypomnieć, że Code 8 powstał dzięki wsparciu ponad 30 tysięcy fanów, którzy na jednym z portali crowdfundingowych zebrali na jego produkcję 2,5 mln dolarów.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Popularne w tym tygodniu