Ridley Scott stworzy serial „Alien”?

FX Networks podzieliło się z fanami Obcego świetną wiadomością. Powstanie serial, a w ekipie najprawdopodobniej będzie między innymi Ridley Scott!

Dołączy do niego Noah Hawley, twórca takich produkcji jak Fargo czy Legion. Będzie on głównym twórcą obrazu. Scott natomiast jeszcze negocjuje warunki kontraktu, jednak proces jest już w końcowej fazie i z bardzo dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, iż słynny reżyser zasiądzie na krześle producenta wykonawczego.

Fabuła serialu ma być osadzona w niedalekiej przyszłości i po raz pierwszy rozgrywać się na Ziemi. Projekt będzie łączył ponadczasowy horror, jakim jest pierwszy film Obcy, z nieustającą akcją w klimacie, który mogliśmy zobaczyć w drugiej odsłonie. Twórcy zapewniają, że będzie to przerażająca przejażdżka, która wbije widzów w fotele.

Serial Alien będzie dostępny na platformie Hulu.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu