Christian Bale oficjalnie w „Thor: Love and Thunder”!

Miesiące spekulacji w końcu przyniosły nam odpowiedź! Christian Bale pojawi się w nadchodzącej, kolejnej części Thora o podtytule Love and Thunder. Kogo zagra?

Wcześniej fani podejrzewali, że Bale zagra Bladera, jednak jak się okazuje, mylili się! Kevin Feige oficjalnie potwierdził, że aktor wcieli się w Gorra the God Butchera – głównego antagonistę w tym projekcie.

Film, podobnie jak Ragnarok, wyreżyseruje Taika Waititi, który napisał również scenariusz, razem z Jennifer Kaytin Robinson. W produkcji powróci Natalie Portman w roli Jane i tym razem to ona będzie dzierżyć Mjolnir. Chris Hemsworth i Tessa Thompson natomiast, jako Thor i Valkiria, także się pojawią, mimo że w Endgame bóg piorunów oddał obowiązki króla Asgardu swojej towarzyszce, a sam dołączył do Strażników Galaktyki w ich najnowszej misji.

Co więcej, Vin Diesel już wcześniej sugerował, że grupa może się pojawić w najnowszym Thorze.

Premierę Thor: Love and Thunder pierwotnie planowano na listopad 2021, jednak data została zmieniona na 11 lutego 2022 roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu