Regé-Jean Page zagra w „Świętym”

Regé-Jean Page, aktor, który zagrał w Zabójczych maszynach, ale największą rozpoznawalność zawdzięcza serialowi Netflixa pod tytułem Bridgertonowie, pojawi się w kolejnej produkcji. Tym razem czeka go spotkanie ze złodziejami i oszustami. 

Zapewne wielu z was kojarzy postać Simona Templara. Może pamiętacie film, w którym w tego bohatera wcielił się Val Kilmer. A może czytaliście papierowe historie o protagoniście?

Okazuje się, że powstanie nowa wersja przygód Simona. I właśnie twórcy kompletują obsadę do niej. Już jakiś czas temu mówiło się o możliwości powstania takiej produkcji, jednak na mówieniu się skończyło. Teraz nareszcie zaczyna pojawiać się więcej szczegółów. Jednym z nich jest udział w obrazie Page’a. Nie podano jednak jeszcze szczegółów dotyczących tego, w kogo wcieli się aktor. 

Scenariuszem produkcji zajmuje się Kwame Kwei-Armah.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu