Znaleziono głównego bohatera produkcji „Dungeons & Dragons”

Kilka dni temu ogłoszono, że do obsady filmu na podstawie znanej serii Dungeons & Dragons wybrano kolejnych aktorów. Do obsady dołączyli więc Michelle Rodriguez i Justice Smith. Wiadomo także, kiedy produkcja ma mieć swoją premierę.

Ustalono, że obraz Dungeons & Dragons pojawi się na ekranach 27 maja 2022 roku, czyli za nieco ponad rok. Jest na co czekać. Za reżyserią odpowiadają Johnathan Goldstein i John Francis Daley, ta dwójka zajmie się także scenariuszem tytułu.

Warto wiedzieć jeszcze jedno. Otóż wybrano aktora, który wcieli się w protagonistę opowieści. Kto zagra główną rolę w filmie opartym na grach fabularnych? Wybór padł na znanego z serialu Netflixa Regé-Jean Page’a. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak nic poza tym, że to jemu przyjdzie zagrać pierwsze skrzypce.

Grafikascreenrant
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu