Teaser serialu „American Horror Story: Double Feature”

Od jakiegoś czasu wiadomo, że powstanie kolejna część kultowej serii Ryana Murphy’ego. Chodzi oczywiście o American Horror Story. Mieliśmy już czarownice, seryjnych morderców, nawiedzone dom czy hotel, szpital psychiatryczny. Co teraz przygotowali dla nas twórcy cyklu?

Wiele dziwnych rzeczy. Jak sugeruje sam tytuł nowej części, Double Feature, można się spodziewać podwójnych problemów. Zresztą teaser zapowiadający serial potwierdza tę teorię. UFO i krwiożercze syreny w jednej produkcji? Czemu nie!

Nowy serial zostanie podzielony na dwie części: Red Tide i Death Valley. Za ich produkcję odpowiadają Murphy oraz Brad Falchuk. Kto pojawi się w kolejnej odsłonie AHS? Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock. Wiadomo także, że pewną rolę w opowieści odegra Macaulay Culkin.

Premiera serialu 25 sierpnia. 

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu