Rambo i Rain w trailerze „Mortal Kombat 11 Ultimate”

PlayStation opublikowało zupełnie nowy zwiastun Mortal Kombat 11 Ultimate do nadchodzącej rozszerzonej wersji gry wideo NetherRealm Studios, w którym po raz pierwszy zobaczymy rozgrywkę Rambo, w tym intro postaci, zwycięstwa, fatal blows oraz fatalities.

Przemawiający głosem Sylvestra Stallone Rambo zostanie wprowadzony do nowego zestawu DLC wraz z długoletnimi oryginalnymi postaciami Mortal Kombat, Rain i Mileeną. Mortal Kombat 11 Ultimate będzie również zawierał pełną listę 37 postaci, w tym również te spoza uniwersum gry takie jak Terminator, Joker, Spawn i RoboCop.

Mortal Kombat 11 Ultimate trafi do sklepów 17 listopada. Będzie zawierał Mortal Kombat 11, Mortal Kombat 11: Aftermath, a także Kombat Pack 1 i Kombat Pack 2. Fani, którzy kupią nadchodzący rozszerzony pakiet będą mogli cieszyć się rozgrywką z graczami nie tylko PlayStation. Nowa wersja gry będzie miała, w wybranych trybach, wsparcie Krossplay, co oznacza, że gracze PlayStation będą mogli rzucić wyzwanie graczom Xbox i odwrotnie. Jednak wygląda na to, że Nintendo Switch, PC i Stadia póki co nie zostaną w tym uwzględnione.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu