Sarah Paulson jako zaborcza matka w zwiastunie „Run”

Hulu wydało nowy zwiastun nadchodzącego horroru Run, w którym wystąpili zdobywczyni Złotego Globu i nagrody Emmy Sarah Paulson (American Crime Story, American Horror Story, Ratched) i Kiera Allen (Ethan & Skye).

Ponoć nie da się uciec od matczynej miłości. Najlepiej wie o tym Chloe. Jej matka, Diana, jest nadopiekuńcza i zaborcza. Wychowuje dziewczynę wręcz izolując ją od świata. Od urodzenia kontrolując każdy jej ruch. Jednak Chloe nie jest już dzieckiem i zaczyna zauważać, iż coś w jej życiu jest nie tak. Tajemnice, które zaczyna odkrywać odsłaniają bardzo niepokojący obraz jej matki.

Film miał początkowo ukazać się 8 maja, ale został opóźniony wraz z wieloma innymi tytułami z powodu trwającej globalnej pandemii. Produkcja będzie więc miała swoją premierę 20 listopada w Hulu. W planach Run ma zostać wydany również w kinach na wybranych rynkach międzynarodowych.

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu