Rachel Zegler zagra w nowych „Igrzyskach śmierci”

Rachel Zegler, odtwórczyni ról Marii w West Side Story, niebawem zostanie trybutką z Dwunastego Dystryktu.

Młoda aktorka zagra u boku Toma Bairda w prequelu Igrzysk śmierci: rozgrywającej się dziesiątki lat wcześniej Balladzie ptaków i węży. Wcieli się w rolę Lucy Gray Baird, sympatycznej reprezentantki „Dwunastki” podczas dziesiątych Głodowych Igrzysk. Młody Coriolanus Snow (w tej roli Tom Baird) otrzyma pozycję jej mentora podczas tej imprezy. Choć nie jest tym zachwycony, chłopak niebawem odkrywa, że jego podopieczna posiada pewne przydatne umiejętności.

Reżyser Francis Lawrence opisuje Rachel Zegler w samych superlatywach:

Po raz pierwszy zobaczyłem Rachel Zegler w West Side Story i wiedziałem, że patrzę na gwiazdę, która na lata zawładnie ekranami. Lucy Gray idealnie do niej pasuje: to postać odważna, niezależna i krnąbrna, a jednocześnie wrażliwa, emocjonalna i kochająca. Rachel uczyni z niej niezapomnianą protagonistkę.

Z kolei producentka obrazu, Nina Jacobson, dodaje:

Poszukiwania [aktorki do roli Lucy] zakończyły się w chwili, kiedy Rachel Zegler zademonstrowała szeroki wachlarz umiejętności jako aktorka, piosenkarka i performeka. Rachel jest zachwycająca; podobnie jak Lucy Gray rządzi sceną dzięki swojemu głosowi i charyzmie, a jej wewnętrzna siła potrafi przemieniać innych.

Data premiery Ballady ptaków i węży nie jest jeszcze znana. Co sądzicie o takim obsadzeniu roli Lucy Gray?

Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu