Queen Rock Montrea – Freddie Marcury w IMAX

W kinach BNP Paribas IMAX od 18 do 21 stycznia pokazywany będzie koncert Queen z 1981 roku. Freddie Mercury wraz z całym zespołem wystąpili wówczas w Montrealu, prezentując swoje najsłynniejsze utwory. Wydarzenie zostało nagrane, ukazał się także album koncertowy, a teraz widzowie IMAX mogą przeżyć ten niezapomniany występ legend rocka na największych kinowych ekranach. Cinema City pokaże w IMAX nagranie koncertowe, zremasterowane cyfrowo po raz pierwszy w jakości obrazu i dźwięku IMAX Experience.

Legendarni wykonawcy: Freddie Mercury, Brian May, Roger Taylor, John Deacon i ich muzyka znów zgromadzą fanów, tym razem w kinowych salach. Czeka ich podróż w czasie, do historycznego i ekscytującego koncertu na żywo z początku lat 80. Jeden z najbardziej kultowych zespołów rockowych na świecie wykonał wtedy niezapomnianą setlistę swoich największych hitów, w tym We Will Rock You, Somebody To Love, Under Pressure, Bohemian Rhapsody, Another One Bites the Dust i We Are The Champions.

Film z koncertu wyreżyserował Saul Swimmer, dając szansę fanom Queen na przeżycie tego widowiska w niezwykłej jakości.

Bilety są dostępne na stronie www.cinema-city.pl/filmy/queen-rock-montreal.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu