„Przyjaciele” – zwiastun odcinka specjalnego

HBO Max opublikowało oficjalny zwiastun odcinka specjalnego serii PrzyjacieleFriends: The Reunion.

Szóstka aktorów, wcielająca się w głównych bohaterów, ponownie odwiedzi znane fanom, słynne w serialu miejsca, odtwarzając jedne z najbardziej ukochanych przez widzów scen, takie jak gra w quiz między ekipą Monica-Rachel a Chandler-Joey, czy reakcja Phoebe, gdy po raz pierwszy zobaczyła Monicę i Chandlera razem.

https://www.youtube.com/watch?v=HRXVQ77ehRQ

Co ważne, odcinek specjalny nie jest epizodem fabularnym, a przyjmie raczej formę talk-show, w którym Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry i Matt LeBlanc będą wspominać czasy kręcenia Przyjaciół, zabawne chwile i inne. Powrócą także inni aktorzy: Maggie Wheeler, czyli słynna Janice, Tom Selleck, wcielający się w Richarda Burke’a, czy Reese Witherspoon, odgrywająca rolę siostry Rachel – Jill.

Gościnnie zobaczymy jeszcze Davida Beckhama, BTS, Jamesa Cordena, Lady Gagę, Kita Harringtiona i innych.

Friends: The Reunion pojawią się na HBO Max już 27 maja.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu