„The Last of Us Part II” ulepszone na PS5

The Last of Us Part II — najnowsza gra studia Naughty Dog od teraz będzie działać jeszcze lepiej, dzięki nowej aktualizacji na PlayStation 5. 

The Last of Us Part II to jedna z najważniejszych gier ubiegłego roku i jedna z ostatnich produkcji na wyłączność PlayStation 5. Produkcja zebrała 262 nagród Game of The Year, co czyni ją najbardziej utytułowaną grą w historii. A jeśli mimo to dalej się zastanawiacie, czy warto zagrać, to sprawdźcie recenzję, która została opublikowana krótko po premierze.

Przejdźmy jednak do meritum — Naughty Dog, studio odpowiedzialne za stworzenie gry opublikowało nową aktualizację o numerze 1.08. Została ona przygotowana z myślą o konsoli PlayStation 5.

Po zainstalowaniu łatki 1.08 dla The Last of Us Part II na waszych PlayStation 5, w opcjach wyświetlania znajdziecie przełącznik, który pozwoli wam wybrać docelową liczbę klatek na sekundę na poziomie 30 lub 60 FPS, uzupełnione przez pozostałe ulepszenia, będące częścią wstecznej kompatybilności PS5 z grami PS4, takie jak zwiększona rozdzielczość, krótszy czas ładowania i nie tylko.

https://youtu.be/9vKTikTO4dE

Co ciekawe, Naughty Dog zapowiedziało, że to dopiero pierwszy efekt poznawania możliwości PlayStation 5, a warto przypomnieć, iż studio zapowiadało przygotowanie oddzielnego trybu sieciowego.

Od zeszłorocznej premiery zespół bada sprzęt PS5 i jego możliwości, więc jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość. Ta łatka to dopiero pierwszy krok w pracy nad PS5. Damy wam znać, gdy będziemy mieli więcej wiadomości do przekazania!

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu