„Fear Street” („Ulica strachu”) od Netflixa ze zwiastunem

Niemal sześć lat po ogłoszeniu projektu, Netflix w końcu opublikował pierwszy teaser filmowych adaptacji horrorów młodzieżowych z serii Ulica Strachu od R.L. Stine’a.

Filmowa trylogia zajmie się trzema różnymi okresami, cofając się aż do XVII wieku.

Opisy poszczególnych produkcji prezentują się następująco:

Część 1: 1994

W 1994 roku grupa nastolatków odkrywa, że przerażające zdarzenia, mające miejsce w ich miasteczku od dekad, mogą być połączone, a oni sami – mogą być następnymi celami.

Część 2: 1978

W obozie Nightwing są dwie frakcje. Obozowiczów i pracowników technicznych, pochodzących z uciskanego miasteczka Shadyside, oraz doradców, wywodzących się z dobrze prosperującego Sunnyvale. Jednak kiedy horrory pochodzące z historii łączących obie miejscowości ożywają, grupy muszą połączyć siły, by rozwiązać przerażającą zagadkę, zanim będzie za późno.

Część 3: 1666

Miasteczko kolonialne ogarnia histeria polowania na czarownice, niosącego ze sobą śmiertelne konsekwencje na kolejne stulecia. To nastolatki z 1994 roku muszą spróbować ostatecznie zakończyć tę klątwę.

Premiera Części 1: 1994 nastąpi 2 lipca, Części 2: 1978 zadebiutuje 9 lipca, a Części 3: 1666 – 16 lipca.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu