Przesilenie Bohaterów powraca do „Destiny 2”

11 sierpnia w Destiny 2 rozpoczęło się tegoroczne Przesilenie Bohaterów, darmowe wydarzenie dla wszystkich graczy, które będzie trwało do 8 września. Eva Levante powraca do Wieży i zachęca Strażników do tego, żeby wspólnie uczcili upór najbardziej wytrwałych obrońców ludzkości. Wszyscy Strażnicy, którzy ukończą zadanie Evy „Rozpoczęcie Przesilenia Bohaterów”, uzyskają dostęp do ścieżki dźwiękowej Przesilenia Bohaterów, którą będą mogli odebrać logując się w sieci na swoich kontach Nagród Bungie.

Przesilenie Bohaterów powraca do "Destiny 2"

Wraz z Przesileniem Bohaterów powraca Europejska Strefa Powietrzna (ESP),w której Strażnicy zmierzą się z Rojem, Kombinatem i Upadłymi. Po pokonaniu wrogów istnieje szansa na to, że w skrzyni ze skarbem znajdą się elementy pancerza Przesilenia Bohaterów. Ci, którzy pragną zwiększyć swój poziom mocy, będą mogli zbierać fragmenty klucza Przesilenia służące do odblokowania pakietów Przesilenia, w których znajduje się potężny sprzęt oraz nowe ulepszenia pancerza. Przesilenie Bohaterów przyniesie ze sobą także dwa kolejne Triumfy, które będą wliczane do postępów w bieżących Chwilach Triumfu. Ponadto w Wieży, u Tess Everis dostępne będą nowe uniwersalne zdobienia, oraz nowy cios kończący, akcesoria i emotki.

Zwiastun nowego sezonu poniżej:

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu