Promocje Blizzarda na Black Friday

2
Zakupowe szaleństwo nie omija graczy. Z okazji Black Friday kultowe gry od Blizzard Entertainment w wersji fizycznej będzie można zdobyć taniej i to nie tylko 29 listopada, kiedy przypada tegoroczne święto zniżek i promocji, ale przez całe 10 dni. Promocja startuje 22 listopada i potrwa do 2 grudnia (lub do wyczerpania zapasów).

Szykujcie swoje sakiewki, ponieważ w czasie tygodnia przecen Black Friday tytuły od Blizzarda w eleganckim wydaniu fizycznym będzie można kupić nawet blisko 70% taniej, w zależności od wybranego tytułu i platformy. Z okazji skorzystają zarówno gracze PC-owi, jak i konsolowi.

World of Warcraft

Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć przygodę z jedną z najpopularniejszych i najdłużej wspieranych gier MMORPG na świecie. Przed opowiedzeniem się po jednej ze stron konfliktu, jaki toczy się nieprzerwanie w świecie Azeroth, najlepiej zaopatrzyć się w Battlechest World of Warcraft 5.0 na PC/Mac, na Black Friday przeceniony o ponad 60%. Zestaw zawiera grę World of Warcraft wraz z dodatkami Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm, Mists of Pandaria, Warlords of Draenor, instrukcję i przewodnik.

W promocji znalazł się także najnowszy dodatek World of Warcraft: Battle for Azeroth, rozszerzający historię i dodający nowe godziny gry, który będzie można upolować o połowę taniej.

Diablo

Na zapowiedziane podczas Blizzconu 2019 Diablo IV przyjdzie nam jeszcze poczekać, zatem nie ma lepszej okazji, aby przeżyć na nowo przygodę w aktualnej części sagi o świecie Sanktuarium. Promocją objęto Battlechest Diablo III, dodatek Diablo III Reaper of Souls (PC), rozszerzający podstawową rozgrywkę o dodatkowe rozdziały kampanii, jak również kompletne wydanie na wszystkie najpopularniejsze konsole Diablo III Eternal Collection, zawierające rozszerzenie Reaper of Souls oraz dodatek Rise of the Necromancer.

Starcraft 2

Najlepszy RTS w historii, który zapoczątkowała spektakularny rozwój esportu, czyli Starcraft 2, można zdobyć 50% taniej. Starcraft 2 Battlechest zawiera kompletne kampanie Wings of Liberty, Heart of the Swarm i Legacy of the Void w jednym pudełku.

Overwatch

Świat potrzebuje bohaterów. Nigdy nie jest za późno, by dołączyć do 40 milionów graczy i walczyć o lepsze jutro na polach bitewnych przyszłości. Pierwszoosobowa strzelanka Overwatch Legendary Edition na PC i konsole będzie dostępna w cenie nawet 60% niższej. Co ważne, promocją została też objęta wersja na konsolę Nintendo Switch. Edycja Legendarna oferuje dostęp do gry oraz dodatkowe elementy kosmetyczne, w tym zestaw legendarnych i epickich skórek.

Gry w promocyjnych cenach będą dostępne m.in. w sklepach sieci MediaMarkt, Media Expert, Empik i RTV Euro AGD. Ceny gier mogą się różnić w zależności od oferty danego sklepu.

2 komentarzy

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.