Ulubieni Galowie powracają w rozmiarze XXL w grze „Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir”

0
Asterix i Obelix powracają, aby pokazać Rzymianom, gdzie ich miejsce i przeżyć kolejne niesamowite przygody. Gra Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir ukaże się na rynku 21 listopada br. na wszystkie najpopularniejsze platformy. Gracze wybierający pudełkową wersję Limited Edition na konsole Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, otrzymają dodatkowo figurki dzielnych Galów.

Asterix & Obelix XXL3: Crystal Menhir to nowa odsłona popularnej przygodówki z uwielbianymi na całym świecie Galami, którzy nieugięcie bronią się przed Imperium Rzymskim. Tytuł oparty na licencji komiksów Goscinnego i Uderzo nie stracił ani trochę swojego abstrakcyjnego humoru.

Przygoda pełna dowcipu, bójek i przyjaźni

Jest rok 50 przed Chrystusem. Cała Galia została podbita przez Rzymian… Cała?! Nie! W pewnej osadzie nieugięci Galowie wciąż jeszcze stawiają opór najeźdźcy… 

Przygoda w grze Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir zaczyna się, gry pewnego dnia Panoramiks, miejscowy druid, otrzymuje list z ostrzeżeniem o wielkim niebezpieczeństwie, które grozi jego ludowi, i prośbą o znalezienie nowej kryjówki dla tajemniczego menhiru. Asteriks i Obeliks wyruszają więc w pełną pełną niebezpieczeństw i Rzymian podróż, podczas której przyjdzie im odkryć tajemne moce drzemiące w  kamieniu  menhirze.

Asterix & Obelix XXL3: The Crystal Menhir zwiastun premierowy:

Wszyscy fani komiksów, filmów i gier ze świata Asteriksa mogą – jak zawsze – spodziewać się zabawnej historii i prześmiesznych dialogów, wielu Rzymian do spuszczenia łomotu i poukrywanych easter eggów. Po raz pierwszy można będzie wyruszyć w podróż w kooperacji, by wraz ze znajomymi poznać sekrety Kryształowego Menhiru i jego niesamowitych mocy.

Umiejętności obu bohaterów świetnie się uzupełniają, dodając rozgrywce nowej świeżości. Podczas podróży po najodleglejszych terenach Imperium Rzymskiego, gracze zwiedzą wiele lokacji i będą musieli unikać pułapek, rozwiązywać łamigłówki i pomagać sojusznikom spotkanym na swojej drodze. W rozgrywce pomoże Kryształowy Menhir, który dzięki swoim magicznym mocom zapewni bohaterom rozmaite możliwości.

Cechy gry
  • Zapanuj nad każdą formą tajemniczego Kryształowego Menhiru: kamienną, lodową, ognistą i magnetyczną
  • Po raz pierwszy w sadze Asteriks XXL wciel się w Asteriksa i Obeliksa w kooperacyjnym trybie dla dwóch graczy i przeżyj fantastyczną przygodę z przyjaciółmi
  • Poznaj zupełnie nową historię z komiksowego świata Asteriksa i zwiedzaj najdalsze zakątki rzymskiego imperium
  • Spotkaj ulubione postacie, w tym Panoramiksa, Kakofoniksa oraz Asparanoiksa, i poznaj nowych bohaterów o zabawnych imionach
  • Ukończ zadania poboczne i zbierz ukryte na wszystkich poziomach przedmioty
  • Sprawdź, czy zdołasz znaleźć wszystkie nawiązania do filmu, które twórcy zmyślnie umieścili w grze!

Gra w wydaniu na PC dostępna będzie jako Standard Edition. Za to gra wydana na konsole ukaże się jako Limited Edition z gratisowymi figurkami Asterixa i Obelixa. Tytuł można będzie można nabyć w dobrych sklepach z grami, m.in. w sieci RTV Euro AGD, MediaMarkt, Media Expert i Empik.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.