Produkcja ostatniego sezonu serialu „Nie z tego świata” wstrzymana

0
Warner Bros. Television postanowił przerwać produkcję nad ostatnim, piętnastym sezonem serialu ze względu na epidemię koronawirusa. Ostatni odcinek miał pojawić się 18 maja, jednak jego emisja zostanie przesunięta.

Wiadomość dotycząca wstrzymania produkcji serialu pojawiła się po tym, jak Warner Bros. Television opublikowała następujące oświadczenie:

W związku z szybko postępującymi wydarzeniami związanymi z COVID-19, oraz przy zachowaniu ostrożności, Warner Bros. Television Group wstrzymuje prace nad niektórymi z naszych ponad 70 produkcji, które były w trakcie filmowania lub które miały być dopiero realizowane. Nie znaleziono potwierdzonych przypadków COVID-19 na którymkolwiek z  planów filmowych, ale zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, obsad i załóg pozostaje najwyższym priorytetem. W tym czasie będziemy nadal przestrzegać wytycznych przekazanych przez Centrum Kontroli Chorób, a także lokalnych urzędników i pracowników służby zdrowia w każdym mieście, w którym powstają nasze produkcje.

Serial Nie z tego świata to nie jedyna produkcja, której data realizacji oraz emisji została przesunięta z powodu epidemii koronawirusa.