Premiera „The Office PL” na Comedy Central Polska

Już w najbliższy poniedziałek 24 października o godz. 21.00 na kanale Comedy Central zadebiutuje pierwszy sezon The Office PL – polskiej wersji kultowego serialu komediowego, który na celownik bierze (nie)zwykłą korporacyjną codzienność.

Akcja The Office PL rozgrywa się w biurze siedleckiej firmy produkującej wodę mineralną „Kropliczanka”. Jej pracownicy, z ekscentrycznym prezesem Michałem i temperamentną wiceprezeską Patrycją na czele, skutecznie zwalczają korponudę, która na co dzień doskwiera wielu z nas. Produkcja serialu obejmuje 12 ponad 20-minutowych odcinków, po których widzowie mogą spodziewać się kontrowersyjnego humoru oraz satyrycznych refleksji na temat  współczesnego społeczeństwa.

W obsadzie The Office PL znajdują się m.in.: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Reżyserem produkcji jest Maciej Bochniak, a producentami Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki.

Serial został zrealizowany przez  Canal+ Polska w koprodukcji z Comedy Central Polska oraz przy współpracy z BBC Studios.

Zaczynając od 24 października, Comedy Central będzie emitował po dwa odcinki The Office PL w poniedziałki o godz. 21.00. Stacja zaprasza swoich widzów do obejrzenia pierwszego sezonu serialu tuż przed premierą jego drugiej części, która pojawi się na ekranach już na początku listopada.

Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu