Premiera szóstego i finałowego sezonu serialu „Sprawa idealna” na HBO Max

Pierwszy odcinek szóstego, a zarazem finałowego sezonu serialu Sprawa idealna jest już dostępny w HBO Max. W najnowszym sezonie Diane (Christine Baranski) ma wrażenie, że oszalała, zmagając się z nieprzyjemnym poczuciem déjà vu związanym z obaleniem wyroku w sprawie Roe v. Wade, czy z powrotem agresji z czasów zimnej wojny. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się co tydzień, w piątki w HBO Max.

W najnowszym sezonie serialu Sprawa idealna Diane śledzi wiadomości na temat prób uchylenia konstytucyjnego prawa do aborcji, zmian w prawie wyborczym i przypominającej Zimną Wojnę agresji, mając jednocześnie wrażenie, że historia się powtarza, a ona sama popada w obłęd. W tym samym czasie prawnicy z kancelarii Reddick & Associates zastanawiają się, czy wszechobecna przemoc nie zapowiada zbliżającej się wojny domowej.

W głównych rolach w serialu Sprawa idealna występują  Christine Baranski, John Slattery, Sarah Steele, Michael Boatman, Nyambi Nyambi, Charmaine Bingwa i Audra McDonald i Andre Braugher. Gościnnie zobaczymy w nim Alana Cumminga i Carrie Preston.

Robert i Michelle King są showrunnerami i producentami serialu, którego współpomysłodawcą jest Phil Alden Robinson. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Ridley Scott, David W. Zucker, Liz Glotzer, William Finkelstein, Jonathan Tolins, Jacquelyn Reingold i Christine Baranski. Serial został wyprodukowany przez wytwórnię CBS Studios we współpracy ze spółkami Scott Free Productions i King Size Productions. Za międzynarodową dystrybucję serialu odpowiedzialna jest spółka Global Content Distribution.

Pierwszy odcinek serialu Sprawa idealna jest już dostępny w HBO Max, premiery kolejnych odcinków będą odbywały się w każdy piątek.

ŹródłoNota prasowa
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tumblreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Popularne w tym tygodniu