Premiera „Pełnika” – zapraszamy na spotkanie z Anią Lewicką

W środę, 14 lipca o godz. 18.00 zapraszamy na LIVE’a na Facebooku. Z Anną Lewicką porozmawia Dominika, z fanpage’a zkotemczytane.

Spotkanie transmitowane będzie na profilu FB zkotemczytane oraz na oficjalnym fanpage’u Wydawnictwa Jaguar.

Na Instagramie @zkotemczytane trwa także konkurs na najciekawsze pytanie do autorki.

Egzemplarz książki będzie można wygrać także podczas spotkania.

Dołącz do wydarzenia już dziś i posłuchaj mrożących krew w żyłach opowieści o pensjonacie na odludziu i mrocznym sekrecie, który odmienił życie bohaterki, a także o inspiracjach Ani, zaczerpniętych prosto z dolnośląskich legend.

Anna Lewicka:

Autorka Trylogii Mocy i Szału, przesyconej magią serii o wiedźmach i berserkerach, a także współautorka Leksykonu Dzikich Kobiet, ilustrowanego albumu o zmiennokształtnych kobietach z mitologii całego świata. Książki stanowią nieodłączną część jej życia i sfery zawodowej – jako tłumacz przełożyła z języka angielskiego kilkanaście tytułów.

Wielbicielka mitologii, fantastyki i wszelkiego rodzaju niesamowitych opowieści z pogranicza grozy i horroru. Od mrocznych baśni braci Grimm przez powieści Dana Simmonsa i filmy Ariego Astera – chętnie sięga po opowieści grozy stanowiące intrygujące metafory i skłaniające do dalszych poszukiwań. Sama również odwołuje się do korzeni współczesnych zwyczajów; inspiruje ją bogactwo ludowych wierzeń, lokalnych legend i tajemnic.

Zafascynowana dolnośląskimi podaniami, postanowiła zagłębić się w sekrety, jakie skrywa Kotlina Kłodzka – rejon o burzliwej historii, pełen mrożących krew w żyłach legend. Jedną z nich wykorzystała w swojej książce i co prawda miejscowości o nazwie „Pełnik” nie ma na mapie Polski, ale kto wie, jakie ziarno prawdy skrywają sudeckie podania?

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu