Powstanie serial „Koszmar minionego lata”

Dawno nie pisaliśmy o tym, że jakiś producent chce odświeżyć klasyka. Czy to w powstanie nowego filmu, czy serialu. Czas więc to nadrobić. Właśnie doszły nas wieści, iż powstanie nowa wersja horroru z 1997 roku – Koszmar minionego lata.

Slasher znowu zagości na ekranach. Tym razem jako serial. Jeśli nie pamiętacie, o czym był pierwowzór, przypominamy, że opowiadał on o czwórce szkolnych znajomych, którzy podczas podróży potrącają nieznajomego. Oczywiście nikomu nie przyznają się do występku, wypierając wydarzenie z pamięci. Okazuje się jednak, że ktoś wie o ich zbrodni i ma zamiar wymierzyć bohaterom odpowiednią karę.

Scenariuszem produkcji zajmie się Sara Goodman. Nie wiadomo jeszcze, kto zagra w serialu. Jak mówi Jason Clodfelter z Sony Pictures TV Studios:

Cieszymy się, że stworzymy Koszmar minionego lata z naszymi niesamowitymi partnerami z Amazon Studios.

Wy też się cieszycie, że powstanie serial?

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu