Korn stworzył teledysk w „World of Tanks: Blitz” z polskim aktorem w roli głównej

Wargaming nie przestaje świętować 10. urodzin gry World of Tanks i ogłasza współpracę, która powinna zainteresować miłośników metalowej muzyki i polskiego kina.

Z okazji nadchodzącego Halloween firma Wargaming postanowiła uruchomić serię wydarzeń w grze World of Tanks: Blitz, która jest mobilną wersją popularnej gry o czołgach dostępną na systemach Android, iOS, macOS, Windows 10, Nintendo Switch oraz Steam.

Pierwszą atrakcją, którą przygotowano jest teledysk do utworu Finally Free pochodzącego z ostatniej płyty zespołu Korn — The Nothing. Teledysk opowiada historię Kapitana (w roli głównej wystąpił polski aktor Wojciech Wachuda) zagorzałego miłośnika zespołu Korn i znanej postaci uniwersum World of Tanks Blitz, który robi wszystko, co w jego mocy, aby dotrzeć na koncert kapeli w ramach odbywającego się wydarzenia Burning Games. Problemem są jeźdźcy pustkowi, którzy starają się go powstrzymać.

Materiał ma za zadanie przygotować graczy na nadejście nowego, specjalnego trybu w grze o nazwie Burning Games, którego prezentacja nastąpi już o godzinie 20:00.

Będzie on dostępny od 16 do 24 października dla każdego czołgu poziomu V i wyżej. Burning Games polega na tym, że gracze walczą o dominację i zdobywają nagrody w grze, a z okazji Halloween każdy czołg, niczym wampir na słońcu, będzie sukcesywnie tracił wytrzymałość, a każdy celny strzał w przeciwnika.

Natomiast fani kapeli nie będą chcieli przegapić wydarzenia Convergence, na mocy którego, wykonując zadania w grze, zdobędą grafiki zespołu i ukryte przedmioty. To nie pierwsza współpraca tego typu, gdyż w ostatnich Wargaming łączył siły z takimi grupami jak Iron Maiden, Sabaton czy The Offspring.

Naprawdę lubię World of Tanks Blitz. Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz – strzelaj. Myślę, że
jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry jak i rock są
bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze.

– przyznaje Jonathan Davis, wokalista zespołu Korn.

Halloweenowe świętowanie to również The Way of the Raider, 60-etapowe wydarzenie, gdzie czołgiści zgarną kredyty, wolne doświadczenie, dni konta premium, kamuflaże i dwa nowe postapokalipytyczne czołgi – Spike i Annihilator, które wystąpiły w teledysku.

Za ukończenie wydarzenia można zdobyć specjalny, animowany kamuflaż. Ponadto wreszcie powraca również tryb Mad Games, w którym czołgi dostają unikatowe zdolności, o których regularne pojazdy mogą jedynie pomarzyć. The Way of the Raider dostępny będzie od 16 do 31 października, a Mad Games od 24 do 31 października.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Popularne w tym tygodniu