Powstanie reboot „Pretty Little Liars”?

Jakiś czas temu informowaliśmy was, że serial Pretty Little Liars spodobał się azjatyckiej widowni i twórcy z tego kontynentu postanowili stworzyć swoją własną wersję opowieści o przyjaciółkach gnębionych przez tajemniczą A. Teraz doszły nas słuchy, że to nie jedyny plan odnośnie tej historii.

Okazuje się bowiem, iż Roberto Aguirre-Sacasa, twórca chociażby Riverdale, zainteresowała się książką stworzoną przez Sarę Shepard oraz serialem, który przez kilka lat był jednym z chętniej oglądanych. Czym to zaowocuje? Stworzeniem reboota Słodkich kłamstewek.

Nie ma to być jednak dokładna kopia opowieści, jaką znamy – pojawią się nowe postaci i nowe wątki, Roberto zajmie się napisaniem scenariusza do projektu. Nie wiadomo obecnie, kto zająłby się przedstawieniem obrazu światu, wiele wskazuje na to, iż historią jest zainteresowane HBO Max. Jednak czy to ono zakupi do niej prawa? To się dopiero okaże.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu