„Sukcesja” sezon 2. Premiera DVD już 16 września!

2 Złote Globy, 2 statuetki Emmy i nagroda Bafta! 18 nominacji do nagrody Emmy 2020!

Drugi sezon jednego z najlepszych seriali ostatnich lat o władzy, polityce, pieniądzach
i walce o wpływy.

Dalsze losy jednej z najpotężniejszych rodzin medialnych w Ameryce w drugim sezonie serialu HBO Sukcesja. Prowokacyjny dramat o niezwykle bogatym, starzejącym się magnacie medialnym i jego czwórce dorosłych dzieci, którzy razem kontrolują jedną z największych korporacji mediowych na świecie. Drugi sezon serialu z Brianem Coxem, Jeremym Strongiem i Kieranem Culkinem w rolach głównych zadebiutuje na DVD już 16 września.

Sukcesja porusza tematy władzy, polityki, pieniędzy i więzów krwi w bogatej i dysfunkcyjnej rodzinie, której nestor, Logan Roy (Brian Cox), stoi na czele Waystar Royco, jednego z największych na świecie koncernów medialnych i rozrywkowych. Po dramatycznym zakończeniu pierwszej serii, w drugim sezonie śledzimy losy Royów, którzy walczą o utrzymanie kontroli nad swoim imperium, zmagając się zarówno z zewnętrznymi jak i wewnętrznymi zagrożeniami. Chociaż przyszłość wydaje się coraz bardziej niepewna, to echa przeszłości zapowiadają ich ostateczną porażkę. Każde z czworga dzieci Logana koncentruje się na osobistych celach, które mogą, ale nie muszą być tożsame z dążeniami rodzeństwa. Kendall (Jeremy Strong) zmaga się z konsekwencjami wrogiej próby przejęcia firmy i poczuciem winy za udział w śmiertelnym wypadku, Shiv (Sarah Snook) jest gotowa wejść na wyższe szczeble kariery w firmie, podczas gdy Roman (Kieran Culkin) postanawia ponownie zapoznać się z biznesem, zaczynając od najniższych szczebli kariery, a Connor (Alan Ruck), który od dawna stronił od machinacji rodzinnej firmy Waystar, postanawia wziąć udział w wyścigu o fotel prezydenta.

„Sukcesja” sezon 2. Premiera DVD już 16 września!

Łącząc dramat z ostrym poczuciem humoru Sukcesja prezentuje mnóstwo iście pałacowych intryg rozgrywających się w dysfunkcyjnej rodzinie, która walcząc ze sobą, zmaga się z pytaniem – kto zastąpi Logana i przejmie władzę nad rodzinną firmą.

W obsadzie serialu Sukcesja znaleźli się między innymi: nominowany do Złotego Globu Brian Cox (Troja), Jeremy Strong (Sędzia), nominowany do Złotego Globu Kieran Culkin (Sezon na kleszcza), Alan Ruck (serial Egzorcysta), Matthew Macfadyen (Duma i uprzedzenie), a także Hiam Abbass (Blade Runner 2049), Sarah Snook (Klątwa Jessabelle), Nicholas Braun (Charlie), Natalie Gold (Miłość i inne używki), Peter Friedman (serial The Affair) oraz Rob Yang (serial Znudzony na śmierć).

Sukcesja jest jednym z najbardziej wciągających serialowych dramatów.

– powiedziała Rosemary Markson, wiceprezes WBHE ds. Marketingu telewizyjnego.

Serial oferuje intrygujące spojrzenie na złożone życie i dynamikę niezwykle zamożnej i wpływowej rodziny, którą kieruje chciwość i ambicja. Scenariusz jest inteligentny, z głęboko ułożonymi i dobrze opracowanymi liniami fabularnymi, które zaskakują widzów nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Od samego początku widzowie będą uzależnieni od tego serialu.

– dodaje.

Drugi sezon serialu Sukcesja miał swoją premierę w HBO w sierpniu 2019 roku. Serial został bardzo dobrze przyjęty przez widzów i krytyków.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • Zaproszenie na wizytę na planie w towarzystwie scenarzystów;
  • 10 krótkich filmów z analizą odcinków;
Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu