Nowe fabularne DLC do „Desperados III”

Money for the Vultures – Part 1 to pierwsze DLC do Desperados III, dodające nową misję. Rozgrywa się ona kilka miesięcy po zakończeniu głównej gry i opowiada o ponownym zebraniu się Coopera oraz przyjaciół, w niecnym celu zgarnięcia ukrytych bogactw Vincenta DeVitt.

Pierwszy rozdział to około 90 do 120 minut gry. Nowa misja będzie dostępna zarówno jako część Season Passa, jak i osobno. Naszym zadaniem jest znaleźć miejsce ukrycia skarbu, ominąć żądnych krwi szabrowników i dowiedzieć się czy tajemniczej Rosie z Baton Rouge można naprawdę zaufać. DLC już jest dostępne.

Desperados III jest dostępne na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na PC, w polskiej wersji językowej (napisy) w dwóch edycjach – standardowej oraz kolekcjonerskiej. Jest również dostępna wersja demonstracyjna z jedną misją na platformie Steam i GOG, niedługo też pojawi się na PS Store.

Poniżej zwiastun dodatku:

Joanna Janik
Joanna Janik
Do bólu zakochana w grach wideo, kolekcjonerka gier, konsol i wszelkich gadżetów z nimi związanych. Fanka marvelowego uniwersum, rysownik z przypadku i niedoszły fotograf spełniający się na Instagramie.

Popularne w tym tygodniu