Powstaną kolejne sezony serialu „Bridgertonowie”?

To jest serial, o którym sporo się mówi. W bardzo krótkim czasie zyskał sporą publikę, a widzowie z niecierpliwością oczekują na kolejne przygody bohaterów opowieści. Historii, która bazuje na książkach Julii Quinn.

Pierwsza odsłona była miejscami zabawna, intrygująca, tajemnicza i romantyczna. Poznaliśmy losy panny na wydaniu, Daphne, która okazuje się objawieniem sezonu. Poznaje przystojnego księcia i zawiera z nim pewien pakt. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, koniecznie obejrzycie serial.

Wiadomo już nawet, że powstanie druga odsłona produkcji Bridgertonowie. Tym razem opowieść skupi się na perypetiach jednego z braci Daphne, tego najstarszego, czyli Anthony’ego.

Ale to nie koniec wieści, bo o tym, że powstanie drugi sezon, wiadomo od kilku tygodni. Nie wiadomo jednak było, że Netflix ma poważniejsze plany odnośnie tytułu. Aż do wczoraj. Ogłoszono bowiem, iż powstanie nie tylko druga odsłona, ale także trzecia i czwarta. Spore plany, prawda? Co o nich sądzicie?

Źródłodeadline.com
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu