Powstaje nowe anime „Spice & Wolf”

Spice & Wolf święciło tryumfy ponad dekadę temu. Dwunastoodcinkowe anime emitowane w 2008 roku zyskało sporą popularność. W sieci ukazał się krótki klip zapowiadający powrót tej marki.

Spice & Wolf opowiada o przygodach dwudziestokilkuletniego Krafta Lawrence’a, wędrownego kupca, i sześćsetletniej bogini-wilczycy Holo, która utknęła w ciele piętnastolatki z ogonem i wilczymi uszami. Boginka chce wrócić do swojej ojczyzny, ale wcześniej – zobaczyć, jak zmienił się świat.

Historia zaczynała jako light novel, serializowana powieść, w lutym 2006 roku. Literacka przygoda trwa po dziś dzień, opiewając już na 23 tomy. Mangowa adaptacja zamknęła się w 16 tomach wydanych na przestrzeni lat 2007-2017, z kolei anime doczekało się dwóch sezonów: pierwszego w 2008 r., a drugiego – rok późnej.

Zaprezentowany trailer nie zdradza zbyt wiele. Nie wiadomo, czy nowa produkcja opowie historię protagonistów od początku, readaptując wydarzenia z epizodów wydanych w latach 2008-2009, czy skupi się na prezentacji nowych przygód.

Oglądaliście lub czytaliście Spice & Wolf?

ŹródłoComing Soon
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu