Posłuchajcie pierwszego utworu z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry „King’s Bounty II”

Greflet’s Song to pierwszy utwór z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry King’s Bounty II, który stanowi fenomenalny przedsmak dźwięków jakie gracze usłyszą w Nostrii.

Utwór Greflet’s Song został napisany przez wielokrotnie nagradzanego kompozytora i producenta muzycznego Raneya Shockne. Tworzył on piosenki we współpracy z taki artystami jak Pitbull, Giorgio Moroder, Britney Spears, Foxes, Matthew Koma. Dodatkowo, jego muzykę można usłyszeć w ponad 30 filmach oraz 100 programach telewizyjnych. Fani gier wideo mogli zapoznać się z jego twórczością w Dragon Age: Inkwizycja, Cyberpunk 2077, Star Wars Battlefront II, Tron Run/r oraz The Sims.

Greflet’s Song został wykonany przez rosyjską artystkę Alinę Gingertail, która na swoim kanale w serwisie YouTube zgromadziła ponad 1,3 miliona subskrybentów wykonując niezwykle popularne covery piosenek z gier, filmów i telewizji.

Dawno nie byłam tak podekscytowana. Nagrywam covery moich ulubionych utworów z gier wideo od wielu lat, a teraz nadszedł moment, w którym mogę z dumą zaprezentować pierwszą oryginalną piosenkę z oficjalnej ścieżki dźwiękowej King’s Bounty II, stworzoną wraz ze słynnym kompozytorem i producentem muzycznym Raneyem Shockne – powiedziała Alina.

Chłopaki z zespołu King’s Bounty II dali mi wyjątkową szansę współpracy z Raneyem nad muzyką w grze! Jestem naprawdę podekscytowana i nie mogę się doczekać, kiedy zaprezentujemy wszystkie nasze utwory, zagram w grę i odwiedzę krainy Nostrii. Słyszałam, że świat tej produkcji jest naprawdę duży, opowiada wspaniałą historię, a taktyczne bitwy są rewelacyjne. Za Nostrię!”

King’s Bounty II ukaże się 24 sierpnia na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC, a tymczasem posłuchajcie sami pierwszego utwory z oficjalnej ścieżki dźwiękowej do tej produkcji:

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu