Posłuchajcie pierwszego utworu z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry „King’s Bounty II”

Greflet’s Song to pierwszy utwór z oficjalnej ścieżki dźwiękowej gry King’s Bounty II, który stanowi fenomenalny przedsmak dźwięków jakie gracze usłyszą w Nostrii.

Utwór Greflet’s Song został napisany przez wielokrotnie nagradzanego kompozytora i producenta muzycznego Raneya Shockne. Tworzył on piosenki we współpracy z taki artystami jak Pitbull, Giorgio Moroder, Britney Spears, Foxes, Matthew Koma. Dodatkowo, jego muzykę można usłyszeć w ponad 30 filmach oraz 100 programach telewizyjnych. Fani gier wideo mogli zapoznać się z jego twórczością w Dragon Age: Inkwizycja, Cyberpunk 2077, Star Wars Battlefront II, Tron Run/r oraz The Sims.

Greflet’s Song został wykonany przez rosyjską artystkę Alinę Gingertail, która na swoim kanale w serwisie YouTube zgromadziła ponad 1,3 miliona subskrybentów wykonując niezwykle popularne covery piosenek z gier, filmów i telewizji.

Dawno nie byłam tak podekscytowana. Nagrywam covery moich ulubionych utworów z gier wideo od wielu lat, a teraz nadszedł moment, w którym mogę z dumą zaprezentować pierwszą oryginalną piosenkę z oficjalnej ścieżki dźwiękowej King’s Bounty II, stworzoną wraz ze słynnym kompozytorem i producentem muzycznym Raneyem Shockne – powiedziała Alina.

Chłopaki z zespołu King’s Bounty II dali mi wyjątkową szansę współpracy z Raneyem nad muzyką w grze! Jestem naprawdę podekscytowana i nie mogę się doczekać, kiedy zaprezentujemy wszystkie nasze utwory, zagram w grę i odwiedzę krainy Nostrii. Słyszałam, że świat tej produkcji jest naprawdę duży, opowiada wspaniałą historię, a taktyczne bitwy są rewelacyjne. Za Nostrię!”

King’s Bounty II ukaże się 24 sierpnia na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC, a tymczasem posłuchajcie sami pierwszego utwory z oficjalnej ścieżki dźwiękowej do tej produkcji:

Natalia Jóźwiak
Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu