Podsumowanie konferencji Devolver Digital na E3 2019

-

Od kilku lat małą perełką corocznych konferencji prasowych E3 jest słynny wydawca gier indie, Devolver Digital. I w tym roku nie mogło go zabraknąć. Czym tym razem zaskoczyła nas ta niezależna firma?
Fall Guys

Na pierwszy ogień poszedł szalenie kolorowy Fall Guys, które sieciowo zbiera setkę graczy i zrzuca ich wszystkich na jeden tor przeszkód w formie biegających żelków. Premiera tego tytułu będzie miała miejsce w 2020 roku na PlayStation 4 oraz PC.

https://www.youtube.com/watch?v=2OAVHWmeV0c

Devolver Bootleg

Kolejnym produktem, nieco bardziej innowacyjny, okazał się Devolver Bootleg, czyli launcher z oficjalną kolekcją ekskluzywnie nielegalnych kopii i podróbek gier Devolver Digital. Już teraz dostępny jest na platformie Steam w cenie 17,81 zł.

Carrion

Znalazło się także miejsce na dwuwymiarowy horror Carrion, w którym to my wcielimy się w nieznaną kreaturę prześladującą, zastraszającą i konsumującą nasze ofiary. Gra ukaże się na PC poprzez platformę Steam oraz na konsolach w 2020 roku.

Enter the Gungeon: House of the Gundead

Enter the Gungeon: House of the Gundead czyli przedstawiciel celowniczków, gatunku, za którym wszyscy tęsknimy. Sami, lub z przyjacielem, będziemy mogli przeczesywać kolejne piętra lochów rojących się od Gundead. Automat można kupować w przedsprzedaży w cenie $4999 (ok. 20000 zł) na dedykowanej mu stronie. Gra ma również trafić do prawdziwych salonów z automatami.

The Messenger: Picnic Panic

The Messenger: Picnic Panic, czyli darmowy dodatek, który przeniesie młodego ninja do wakacyjnych tropik, gdzie zastanie nowe mechaniki, bossów, a także stare i znajome twarze.

Agnieszka Michalska
Agnieszka Michalska
Pasjonatka czarnej kawy i białej czekolady. Wielbicielka amerykańskich seriali i nienasycona czytelniczka książek, ale nie znosi romansów. Podróżuje rowerem i pisze fantastyczne powieści - innymi słowy architekt własnego życia.

Inne artykuły tego redaktora

Popularne w tym tygodniu