Podsumowanie BlizzConu 2019

-

BlizzCon 2019, który odbył się 1 i 2 listopada mógł przyprawić wielu fanów produkcji od Blizzarda o łzy szczęścia, stan przedzawałowy oraz niekontrolowane radosne okrzyki. Studio zaprezentowało to, na co wszyscy czekali i bez czego nie wyobrażali sobie tegorocznej konferencji, a nawet więcej. W trakcie ceremonii otwarcia, prezes Blizzarda J. Allen Brack, wystosował oficjalne przeprosiny dotyczące całej sytuacji związanej z napiętą sytuacją w Hong Kongu i graczem Hearthstone.

Podsumowanie całej imprezy znajdziecie poniżej.

Diablo IV

No i jest! W końcu Blizzard oficjalnie zapowiedział czwartą część kultowej serii Diablo! Niby wszyscy się tego spodziewaliśmy, ale na pewno nie przyszło nam na myśl, że nowa odsłona gry będzie wyglądała aż tak dobrze. Dodatkowo trzeba przyznać, że zwiastun w postaci Cinematica dosłownie przyprawiał o gęsią skórkę. Teraz pozostaje jedynie cierpliwie czekać na dzień, w którym Blizzard zdradzi nam datę premiery czwartej odsłony „diabła”. 

Diablo IV Cinematic:

Diablo IV zwiastun rozgrywki:

Overwatch 2 

Kolejna „gorąca” zapowiedź, czyli Overwatch 2. Tego też się spodziewaliśmy. Jednak mimo wszystko osobiście czuje się zaskoczony, głównie ze względu na to, iż Blizzard tym razem postanowił wprowadzić do gry tryb fabularny, którego zabrakło w pierwszej odsłonie. To świetne zagranie ze strony twórców, tym bardziej, że przez ostatnie lata studio budowało historię każdej grywalnej postaci. Dobrze, że w końcu to wykorzystają i połączą w jedną spójną kampanię. 

Overwatch 2 zwiastun:

World of Warcraft: Shadowlands

Tego tytułu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. World of Warcraft to bezdyskusyjnie najpopularniejsze MMORPG w historii gier wideo. Blizzard już od 1994 roku rozwija, zmienia, rozbudowuje uniwersum WoW-a, a te z każdym nowym dodatkiem zmienia się i powoduje  ogromne poruszanie wśród fanów. Co tym razem czeka na nas w Azeroth? Jeżeli chcecie się przekonać, to koniecznie obejrzyjcie oba trailery, które znajdziecie poniżej. Obiecuje – NIE BĘDZIECIE TEGO ŻAŁOWAĆ. 

World of Warcraft: Shadowlands Cinematic:

World of Warcraft: Shadowlands zwiastun:

Hearthstone

Hearthstone to rozgrywka ze świata Word od Warcraft, która od lat nieprzerwanie jest najpopularniejszą wirtualną grą karcianą na świecie. Dlatego też fakt, że Blizzard systematycznie ją aktualizuje, dodając nowe katy, zadania, przygody, czy tryby rozgrywki, nikogo nie dziwi. Jeszcze w tym roku na stół w karczmie będzie można wystawić do walki potwory z nowego dodatku – Wejście Smoków. Jednak to nie wszystko! Poza wyrośniętymi gadami, do gry zostanie wprowadzony nowy tryb – Ustawka, polegający na serii pojedynków między ośmioma graczami. Podsumowując – będzie się działo! 

Hearthstone zwiastun nowego trybu – Ustawka:

Hearthstone zwiastun nowego rozszerzenia – Wejście Smoków:

 

I to by było na tyle, jeżeli chodzi o BlizzCon 2019. Teraz pozostaje nam czekać na premiery wszystkich zapowiedzianych tytułów i na kolejną edycję imprezy.

Damian Daszek
Miłośnik literatury fantastycznej, prozy polskiej, komiksów i gier wideo. Gra, czyta, pisze, ale tańczyć nie będzie, w ostateczności może coś zaśpiewać, ale na pewno nie za darmo.

Inne artykuły tego redaktora

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu