„Podrabiani zakochani” w kinach w październiku

6 października Best Film wprowadzi do kin amerykańską komedię romantyczną Podrabiani zakochani. W rolach głównych – gwiazda Wielkich kłamstewek Shailene Woodley oraz brytyjski aktor i komik Jack Whitehall.

ON to playboy i nadęty bufon, który wykorzystuje swojego robota-klona do pierwszych randek, by wkroczyć jak rycerz na białym koniu, gdy robi się bardziej pikantnie. ONA to miłośniczka drogich torebek, która chętnie korzysta z pomocy swojej sobowtórki, by naciągać na drogie prezenty napotkanych naiwniaków. Wszystko działa bez zarzutu, do czasu aż na ich wspólną randkę wysyłają swoje nie do końca legalne zamienniki.

Kiedy między robotami zaczyna iskrzyć, postanawiają zbuntować się przeciwko swoim właścicielom i uciec w świat. Charles i Elaine muszą odkryć karty i pomimo niechęci do siebie ruszyć w pościg za swoimi klonami, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli…

Reżyserami i scenarzystami Podrabianych zakochanych są: Casper Christensen i dwukrotnie nominowany do Oscara Anthony Hines, który tak mówi o filmie:

W czasach, kiedy potrzebujemy komedii bardziej niż kiedykolwiek, nie mogło mnie spotkać większe szczęście niż możliwość współpracy z Shailene i Jackiem.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu