„Diuna: część druga” – nowy zwiastun

Diuna: część druga coraz bliżej. W sieci udostępniono kolejny zwiastun produkcji, której premiera planowana jest na jesień tego roku.

W nominowanej do Oscara Diunie Denisa Villeneuve’a widz wraz z Paulem Atrydą (Timothée Chalamet) udawał się w podróż na Arrakis – najbardziej niebezpieczną i zapiaszczoną planetę we wszechświecie. Na miejscu przyszło mu zmierzyć się nie tylko z obcą kulturą i nieprzyjaznym klimatem, ale też atakiem Harkonnenów pragnących zagarnąć skarby Arrakis dla siebie. W kontynuacji Paul połączy siły z Chani (Zendaya) i innymi niebieskookimi Fermenami, by zemścić się na najeźdźcach, którzy rozbili jego rodzinę. Przyjdzie mu też wybierać pomiędzy coraz silniejszym uczuciem do Chani a losami wszechświata.

W drugiej części Diuny do wspomnianych Chalameta i Zendayi oraz Rebecci Ferguson, Javiera Bardema, Josha Brolina, Skarsgårda, Dave’a Bautisty, Charlotte Rampling i Stephena McKinley Hendersona dołączą, między innymi, Léa Seydoux, Souheila Yacoub i Tim Blake Nelson.

Diuna: część druga trafi do kin już 3 listopada. Czekacie?

ŹródłoVariety.com
Klaudia Ciurka
Klaudia Ciurkahttps://moje-czytadla.blogspot.com/
Książkoholiczka stawiająca pierwsze kroki w świecie gier wideo i planszówek. Seriale ogląda rzadko, ale od anime nie stroni. Kociara i herbatoholiczka z wyboru, okularnica z konieczności.

Popularne w tym tygodniu