PlayStation Plus – w październiku poleje się krew

Jak co miesiąc, Sony przedstawiło trzy gry, które będą dostępne w PlayStation Plus przez następne tygodnie. 

Od 5 października do 1 listopada na wszystkich aktywnych członków PlayStation Plus będą czekały trzy gry.

  • Mortal Kombat X – dziesiąta odsłona jednej z najpopularniejszych serii bijatyk na świecie. W grze studia NetherRealm, każdy będzie mógł wybrać do walki jednego z ikonicznych bohaterów takich jak Scorpion, Sub-Zero, Raiden, czy Kotal Kahn. Dodatkowo użytkownicy mają do wyboru kilka wersji każdego z wojowników, a także różne strategie i style walki.
  • PGA Tour 2021– na wszystkich użytkowników PlayStation Plus czeka mnóstwo golfowych emocji. Gra umożliwia stworzenie własnego zawodnika, klubu, a także pola golfowego. Gracze mogą rozgrywać pojedynki na oficjalnych zasadach lub tworzyć własne. Autorzy gry położyli duży nacisk na realizm rozgrywki, dlatego niektóre zawody i pojedynki mogą okazać się bardzo trudne, wszystko będzie zależeć od odpowiedniego dobrania siły i kątów uderzenia.
  • Hell Let Loose – drugowojenny FPS, który zadebiutuje na PlayStation 5 wraz z premierą najnowszej oferty PS Plus. Gra wprowadza użytkowników w chaos wojny, z pojazdami sterowanymi przez gracza, dynamicznie zmieniającą się linią frontu i rozgrywką skupiającą się na plutonach, które decydują o losach bitwy. Pole walki jest podzielone na kilka duży sektorów, co pozwala na unikalną rozgrywkę, w której dwie siły po pięćdziesięciu graczy walczą na śmierć i życie.

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu